Laster inn...

Putetrekk Perrault unntatt fylling flerfarget

nok 158,44
Tilgjengelighet:
Gjøre valg
SKU
BJ-CUSHION-COVER-PERRAULT
45 x 45cm
Putetrekk Perrault unntatt fylling flerfarget is available to buy in increments of 1
Putetrekk Perrault flerfarget, 100 % polyester linlook og usynlig glidelås Perrault
BY JAVY Perrault | putetrekk unntatt fylling flerfarget
BY JAVY Perrault | putetrekk unntatt fylling flerfarget BY JAVY Perrault | putetrekk unntatt fylling flerfarget
Mer informasjon
levering0-1 uke
vekt [kg]0.5
bredde [cm]45
dybde [cm]45
InspiratorBY JAVY
Designgruppeputer
karakteristiskunntatt fylling
Møbler typeputetrekk
Material100 % polyester linlook og usynlig glidelås
Merkedominidesign ©
MarkDominidesign
Fargeflerfarget
DesignPerrault
Design år1940
Dimensjoner bredde x dybde x høyde45 x 45cm
Monteringikke
Showroom NLAbsent
ModellBJ-CUSHION-COVER-PERRAULT
Hva er Putetrekk Perrault unntatt fylling flerfarget best egnet til?

Putetrekk Perrault unntatt fylling flerfarget er best egnet for shoppere som leter etter designledede putesko. Nøkkelproduktdetaljer inkluderer 100 % polyester linlook og onzichtbare ritssluiting, eksklusiv vulling.

Hva bør jeg sjekke før jeg bestiller Putetrekk Perrault unntatt fylling flerfarget?

Før du bestiller, sjekk dimensjonene: bredde 45 cm, dybde 45 cm; levering: 0-1 uke; forsamling: Geen. Bekreft også valgt farge, finish og leveringsland i kassen.

Hvordan blir Putetrekk Perrault unntatt fylling flerfarget levert eller satt sammen?

Gjeldende leveringsinformasjon på produktsiden: 0-1 uke. Monteringsinformasjon: Geen. For store eller tunge varer, sjekk leveringsdetaljene før du legger inn bestillingen.

Hvilke designdetaljer er viktige for Putetrekk Perrault unntatt fylling flerfarget?

Nyttige designdetaljer for sammenligning: BY JAVY, Kussens, Perrault, designår 1940. Bruk disse detaljene sammen med materialet og dimensjonene når du sammenligner lignende produkter.

BY JAVY Perrault 1940 unntatt fylling flerfarget putetrekk | 45 x 45cm | 100 % polyester linlook og usynlig glidelås
Write Your Own Review
Du omtaler:Putetrekk Perrault unntatt fylling flerfarget
Din vurdering:

KiyOh

Dominidesign

Reviewed with a score of 9.4 / 10 based on 534 reviews
Vincent

Entrega rápida, excelente servicio y muy buena relación calidad-precio.

Florian Dürr

Gute Qualität, problemlose Lieferung

CVA

Top Qualität - sehr schnell geliefert

Marco

Goede service, snel bezorgd

Martin Jungeblodt

top Qualität und Verpackung