Lampy wiszące Halo Luny naturel

968,51 zł
Dostępność:
Dokonaj wyboru
SKU
RM-LUNA-PENDANT-LIGHT-HALO
Szerokość: 40 cm, Głębokość: 40 cm, Wysokość: 60 cm, Przewód: 200 cm
Lampy wiszące Halo Luny naturel jest do kupienia w przyrostach co 1
Lampy Wiszace Halo Luny naturel, Rotan Halo Luny
Wymiary produktu Lampy wiszące Halo Luny naturel
Więcej informacji
Dostawa0-1 tygodni
waga [kg]1.0
InspiratorVintage
Grupa projektowaLampa wisząca
Rodzaj meblalampy wiszące
MateriałRotan
Markadominidesign ©
MarkaDominidesign
KolorNaturalny
WyglądHalo Luny
Rok projektu1950
Wymiary szerokość x głębokość x wysokośćSzerokość: 40 cm, Głębokość: 40 cm, Wysokość: 60 cm, Przewód: 200 cm
MontażBrak
In DepthFitting E27 max 60 watt
Showroom NLAbsent
ModelRM-LUNA-PENDANT-LIGHT-HALO
Czy Lampy wiszące Halo Luny naturel jest dostarczany w stanie zmontowanym?

Tak, Vintage Lampy wiszące Halo Luny naturel jest dostarczany w pełni zmontowany.

Lampy Wiszace Halo Luny naturel, Rotan Halo Luny
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Lampy wiszące Halo Luny naturel
Twoja ocena

KiyOh

Dominidesign

Reviewed with a score of 9.4 / 10 based on 557 reviews
Murat Tanriverdi

ALLES GUT DANKE

FELIX ESPELLETA CASINOS

Fácil, rápido y seguro

Ralph Emmen

Prima kwaliteit stoel en zeer snelle levering

LORENZA BERGNA

Scorretti

Jakub

Top Service und Produktqualität