Laddar...

Örngott Juan Gris exklusive fyllning flerfärgad

226,71 sek
Tillgänglighet:
Göra val
SKU
BA-CUSHION-COVER-JUAN-GRIS
Passend op Tulip
Örngott Juan Gris exklusive fyllning flerfärgad is available to buy in increments of 1
Örngott Juan Gris flerfärgad, Framsida: linne, Baksida: tyg 87% polyester, 10% bomull, 3% linne / osynlig dragkedja Juan Gris
Barceloning Juan Gris | örngott exklusive fyllning flerfärgad
Barceloning Juan Gris | örngott exklusive fyllning flerfärgad
Mer information
leverans0-1 vecka
vikt [kg]0.5
bredd [cm]45
djup [cm]45
InspiratörBarceloning
Designgruppkuddar
Karaktäristikexklusive fyllning
Möbler typörngott
MaterialFramsida: linne, Baksida: tyg 87% polyester, 10% bomull, 3% linne / osynlig dragkedja
Varumärkedominidesign ©
Markdominidesign ©
Färgflerfärgad
DesignJuan Gris
Design år1940
Mått bredd x djup x höjdPassend op Tulip
Hopsättningingen
Showroom NLAbsent
ModelBA-CUSHION-COVER-JUAN-GRIS
Vad är Örngott Juan Gris exklusive fyllning flerfärgad bäst lämpad för?

Örngott Juan Gris exklusive fyllning flerfärgad är bäst lämpad för shoppare som letar efter designledda kuddskor. Viktiga produktdetaljer inkluderar Förkant: linne, Achterkant: tyg 87% polyester, 10% bomull, 3% linne / onzichtbare rits, exklusiv vulling.

Vad ska jag kontrollera innan jag beställer Örngott Juan Gris exklusive fyllning flerfärgad?

Innan du beställer, kontrollera måtten: bredd 45 cm, djup 45 cm; leverans: 0-1 vecka; montering: Geen. Bekräfta även vald färg, finish och leveransland i kassan.

Hur levereras eller monteras Örngott Juan Gris exklusive fyllning flerfärgad?

Aktuell leveransinformation på produktsidan: 0-1 vecka. Monteringsinformation: Geen. För stora eller tunga föremål, kontrollera leveransdetaljerna innan du lägger beställningen.

Vilka designdetaljer är viktiga för Örngott Juan Gris exklusive fyllning flerfärgad?

Användbara designdetaljer för jämförelse: Barceloning, Kussens, Juan Gris, designår 1940. Använd dessa detaljer tillsammans med material och mått när du jämför liknande produkter.

Barceloning örngott Juan Gris exklusive fyllning flerfärgad | Passend op Tulip | Framsida: linne, Baksida: tyg 87% polyester, 10% bomull, 3% linne / osynlig dragkedja
Write Your Own Review
Du recenserar:Örngott Juan Gris exklusive fyllning flerfärgad
Your Rating

KiyOh

Dominidesign

Reviewed with a score of 9.4 / 10 based on 533 reviews
Florian Dürr

Gute Qualität, problemlose Lieferung

CVA

Top Qualität - sehr schnell geliefert

Marco

Goede service, snel bezorgd

Martin Jungeblodt

top Qualität und Verpackung

Ilan Piotelat

Rien à signaler